Reklama
reklama

Na Staré Osadě mladík udeřil muže do obličeje, až spadl z lavičky

Za mřížemi cel vazební věznice v těchto dnech skončila dvojice mužů ve věku třiačtyřicet a osmadvacet let s bohatou trestní minulostí. Tentokrát je kriminalisté z prvního oddělení obvinili z loupeže, ke které došlo v pátek odpoledne na Staré Osadě. 

Podezřelí si vyhlédli dva muže sedící na lavičce a jednoho z nich bezdůvodně fyzicky napadl mladší z dvojice. Dvaapadesátiletého muže udeřil nečekaně do obličeje a na zemi do něj ještě kopl, poté mu výtečníci sebrali tašku s osobními věcmi a utekli. Napadený a zbitý muž kontaktoval projíždějící hlídku městských strážníků, kteří staršího z podezřelých vypátrali nedaleko. Druhého útočníka následně zadrželi policisté z Oddělení hlídkové služby. Za své nepatřičné chování si muži jistě vyslouží náležitý trest, kterým by v tomto případě mohl být až desetiletý pobyt ve vězení.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře