Reklama
reklama

Na Staré Osadě mladík udeřil muže do obličeje, až spadl z lavičky

Za mřížemi cel vazební věznice v těchto dnech skončila dvojice mužů ve věku třiačtyřicet a osmadvacet let s bohatou trestní minulostí. Tentokrát je kriminalisté z prvního oddělení obvinili z loupeže, ke které došlo v pátek odpoledne na Staré Osadě. 

Podezřelí si vyhlédli dva muže sedící na lavičce a jednoho z nich bezdůvodně fyzicky napadl mladší z dvojice. Dvaapadesátiletého muže udeřil nečekaně do obličeje a na zemi do něj ještě kopl, poté mu výtečníci sebrali tašku s osobními věcmi a utekli. Napadený a zbitý muž kontaktoval projíždějící hlídku městských strážníků, kteří staršího z podezřelých vypátrali nedaleko. Druhého útočníka následně zadrželi policisté z Oddělení hlídkové služby. Za své nepatřičné chování si muži jistě vyslouží náležitý trest, kterým by v tomto případě mohl být až desetiletý pobyt ve vězení.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře