Reklama
reklama

Na přehradě se do ledu propadl kanec. Zmrzlé zvíře museli vysekat až hasiči

Smutný pohled se v pondělí po druhé hodině odpoledne naskytl hlídce strážníků poříční jednotky. Při kontrole zamrzlé vodní hladiny a vzduchových kapes v problematické oblasti Brněnské přehrady spatřila tělo zvířete kompletně zamrzlé v ledu. 

Jak se ukázalo po příjezdu hasičů, šlo o prase divoké, pod kterým se pravděpodobně prolomil led a zůstalo ve vodě až do chvíle, kdy těsně pod hladinou zcela zamrzlo. Hasiči jej museli z ledu vysekat. Výrazně svraštělé tělo kance skončilo u hlídky odchytové a asanační služby městské policie.

Přestože dosahoval led podle pátečního měření na brněnské přehradě až do hloubky 35 centimetrů, je při pohybu na zamrzlé ploše na místě obezřetnost. 

Autor: 
admin
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře