Reklama
reklama

Letos nejen hráči Komety. Limitovaná Legendární série plechovek představuje i další úspěšné brněnské sportovce

Značka Starobrno právě v těchto dnech představuje novou limitovanou edici plechovek s tvářemi známých brněnských sportovců. Na rozdíl od předchozích let plechovky nezdobí pouze slavní či současní hráči populárního hokejového klubu Kometa, ale limitovaná Legendární série upozorňuje i na další sporty, kterým se v Brně daří. Značka Starobrno tak fandí srdcem i dalším špičkovým sportovcům, nejen Kometě.  

Letošní limitovaná edice je čtvrtou v pořadí. „Svou“ plechovku tak má Pavel Budský z klubu Draci Brno, což je nejúspěšnější baseballový klub v ČR. Fotbalovou Zbrojovku reprezentuje brněnský rodák Jan Polák. Mezi další sportovce na obalech patří volejbalista Michal Hrazdíra, chybět samozřejmě nesmí ani kapitán Komety Leoš Čermák a fotbalista a brněnský patriot Petr Švancara, motor úsilí o výstavbu nového fotbalového stadionu za Lužánkami.

„Letos jsme se rozhodli rozšířit záběr. I když je Starobrno hrdým partnerem hokejového klubu Kometa Brno, byla by škoda opomenout i další brněnské sportovní hvězdy a kluby, kterým fandí celý region. To je i příklad volejbalistů, jejichž letošní úspěch dokázal semknout celé Brno,“ konstatovala manažerka značky Starobrno Zdeňka Mindlová.

Plechovky obsahují dlouhodobě populární jedenáctku Starobrno Medium. Příznivci sportu, Starobrna i sběratelé se mohou pro plechovky vypravit od půlky října, ke koupi budou do vyprodání zásob. „Doufáme, že uděláme radost všem, kteří si chtějí sesbírat limitovanou edici plechovek Starobrno Medium s pěti legendami brněnského sportu,“ dodala Zdeňka Mindlová. Jenom pro zajímavost: celkem do obchodní sítě míří na čtvrt milionu plechovek. To znamená, že na každého čtvrtého obyvatele jižní Moravy připadá jedna z nich. Kdo chce nasbírat všech pět druhů plechovek Legendární série, musí si pospíšit. Tuto šanci tak má pouze každý dvacátý moravský patriot.

S limitovanými edicemi se počítá i v příštích letech, na trh se uvádějí vždycky na podzim.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře