Reklama
reklama

Jihomoravskou zásahovku školil specialista z Rakouska

Novým technikám sebeobrany se v pátek věnovali policisté jihomoravské zásahové jednotky. Celodenní seminář s policisty vedl specialista na slovo vzatý Rakušan Peter Weckauf. 

Třiapadesátiletý Vídeňan se unikátním technikám sebeobrany používanými bezpečnostními složkami věnuje více než třicet let. Weckauf školí policisty zásahových a speciálních jednotek po celé Evropě. V letošním roce vyráží se svým programem i do Spojených států amerických. Při speciálně vedeném kurzu se zkušený Rakušan s mnohaletými a bohatými zkušenostmi věnuje technikám Krav Maga, Jeet Kune Do, Eskrima, Kali a dalším. Policisté z brněnské zásahovky absolvovali pod vedením mezinárodně uznávaného specialisty kurz zaměřený na boj s protivníkem vyzbrojeným zbraní a nožem. Právě nové techniky by měly obohatit dovednosti do velmi nebezpečných situací speciálně nasazovaných policistů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře