Reklama
reklama

Hrnem Brnem: Šest klubů chystá společnou akci, spojí je bezplatná linka

Šest brněnských hudebních klubů se v sobotu otevře zdarma a nabídne veřejnosti koordinovaný koncertní program. Lidé mohou volně přecházet mezi jednotlivými podniky, zájemce sveze speciální autobusová linka. Zahrají známé kapely různých žánrů i začínající brněnští hudebníci, kteří tak dostanou šanci představit se početnějšímu publiku.

Do akce nazvané Hrnem Brnem se zapojí kluby Metro, Mersey, Melodka, Yacht, Favál a Fléda. Cílem je poukázat na schopnost vzájemné spolupráce brněnských podniků a zdůraznit důležitost klubové scény jako součásti kulturního dění. "Rádi bychom aktivizovali brněnské publikum a ukázali mu, že za kvalitním hudebním zážitkem se vyplatí vyrazit do různých částí města," uvedli pořadatelé.

Dopravu mezi kluby zajistí bezplatná okružní linka. Autobusy budou zastavovat poblíž klubů a jezdit oběma směry, aby si návštěvníci mohli sami vybrat, v jakém pořadí na jednotlivá místa zavítají.

Akce Hrnem Brnem se znovu znovu zopakuje 5. listopadu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře