Reklama
reklama

Hrnem Brnem: Šest klubů chystá společnou akci, spojí je bezplatná linka

Šest brněnských hudebních klubů se v sobotu otevře zdarma a nabídne veřejnosti koordinovaný koncertní program. Lidé mohou volně přecházet mezi jednotlivými podniky, zájemce sveze speciální autobusová linka. Zahrají známé kapely různých žánrů i začínající brněnští hudebníci, kteří tak dostanou šanci představit se početnějšímu publiku.

Do akce nazvané Hrnem Brnem se zapojí kluby Metro, Mersey, Melodka, Yacht, Favál a Fléda. Cílem je poukázat na schopnost vzájemné spolupráce brněnských podniků a zdůraznit důležitost klubové scény jako součásti kulturního dění. "Rádi bychom aktivizovali brněnské publikum a ukázali mu, že za kvalitním hudebním zážitkem se vyplatí vyrazit do různých částí města," uvedli pořadatelé.

Dopravu mezi kluby zajistí bezplatná okružní linka. Autobusy budou zastavovat poblíž klubů a jezdit oběma směry, aby si návštěvníci mohli sami vybrat, v jakém pořadí na jednotlivá místa zavítají.

Akce Hrnem Brnem se znovu znovu zopakuje 5. listopadu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře