Reklama
reklama

Happy video z Brna. Tancem a s úsměvem se Brno připojilo k dalším stovkám měst světa

„Jsme z Brna a jsme šťastní.“ To vzkazují autoři videa, které je k vidění i na internetové stránce We Are Happy From. Video z Brna doplňuje na stránce videa z dalších desítek zemí a stovek měst světa. Jde o jedno z mála videí, ve kterém je Brno představeno jako radostné město v kladném úhlu pohledu.

Téměř sto lidí, amatérů, profesionáů i náhodných kolemjdoucích, si na známých brněnských místech - ve vile Tugendhat, Zelném rynku, u zastávky MHD v podobě blobu od architekta Kaplického, na Špilberku, Brněnské přehradě, Petrově nebo na náměstí  Svobody zatančilo na písničku od Pharrella Williamse Happy.

Brno se tím zapojilo do mezinárodního projektu, v němž při skladbě Happy na videu sdílejí radost lidé z celého světa. Také autoři videa přiznávají, že chtěli Brno představit z té nejlepší stránky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře