Reklama
reklama

Happy video z Brna. Tancem a s úsměvem se Brno připojilo k dalším stovkám měst světa

„Jsme z Brna a jsme šťastní.“ To vzkazují autoři videa, které je k vidění i na internetové stránce We Are Happy From. Video z Brna doplňuje na stránce videa z dalších desítek zemí a stovek měst světa. Jde o jedno z mála videí, ve kterém je Brno představeno jako radostné město v kladném úhlu pohledu.

Téměř sto lidí, amatérů, profesionáů i náhodných kolemjdoucích, si na známých brněnských místech - ve vile Tugendhat, Zelném rynku, u zastávky MHD v podobě blobu od architekta Kaplického, na Špilberku, Brněnské přehradě, Petrově nebo na náměstí  Svobody zatančilo na písničku od Pharrella Williamse Happy.

Brno se tím zapojilo do mezinárodního projektu, v němž při skladbě Happy na videu sdílejí radost lidé z celého světa. Také autoři videa přiznávají, že chtěli Brno představit z té nejlepší stránky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře