Reklama
reklama

Fakultní nemocnice Brno připravila pro pacienty na lůžkových odděleních informační brožury "Průvodce pacienta"

  Fakultní nemocnice Brno se připojila k předním evropským a světovým nemocnicím v projektu informování pacientů na lůžkových odděleních, neboť pro ně připravila informační publikace s názvem Průvodce pacienta. 

Jedná se o zhruba dvacetistránkové informační materiály, které pacientům podávají ucelené informace o klinice, kde leží a o Fakultní nemocnici Brno jako celku. Brožury jsou k dispozici na jednotlivých klinikách pro zapůjčení.

Podstatou informačních brožur jsou údaje o každé jednotlivé klinice, zejména s přihlédnutím na strukturu kliniky, kontakty, denní režim, domácí řád, lékařské vizity, pokyny pro návštěvy, užívání léků, péče o bolest, práva a povinnosti pacienta, orientační plán nemocnice atd.

V minulých dnech tak obdrželi informační bulletiny pacienti všech klinik Dětské nemocnice, dále kliniky reprodukční medicíny  a Neonatologické oddělení. Svého Průvodce pacienta již mají také kliniky v areálu Bohunice (Klinika úrazové chirurgie, Ortopedická klinika, Rehabilitační oddělení, ORL a Oční klinika). V nejbližších měsících dojde k tisku informačních brožur pro sedm interních klinik.

 

Autor: 
admin
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře