Reklama
reklama

Dívka zůstala stát na chodníku pouze v kalhotkách a s občankou v ruce

Osmadvacetiletý muž se v sobotu odpoledne zachoval nesmírně hrubě ke své o pět let mladší přítelkyni.

Dívka stála na chodníku v Opuštěné ulici pouze v kalhotkách, ponožkách a s občanským průkazem v ruce. To byly údajně jediné věci, které jí partner nechal. Zbytek oblečení a hotovost, kterou měla u sebe, jí po hádce vzal a odešel.

Kromě toho se žena hlídce svěřila i s tím, že ji mladík fyzicky napadl, naštěstí ji ale neporanil. Strážníci prochladlé ženě okamžitě nabídli deku a usadili ji do služebního vozidla.

Mladík se již sice v okolí nezdržoval, strážníci už ho ovšem toho dne kontrolovali kvůli pokřikování na ulici. Informace o něm proto poskytli státním policistům, kteří si případ převzali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře