Reklama
reklama

Brněnská zoo chystá na sobotu speciální program pro děti

V sobotu 6. června bude brněnská zoologická zahrada patřit hlavně dětem. Celý den budou probíhat oblíbená komentovaná krmení medvědů, tygrů, lachtanů, žiraf a dalších zvířat. Moderovat je budou osobnosti společně s chovateli, na děti čeká také obří postel nebo pohádkový fotokoutek.

V netradičních rolích se představí moderátor Honza Musil, motocyklový závodník Karel Abrahama, basketbalistka Ivana Večeřová, hokejisté Komety Brno, herce Městského divadla Brno nebo moderátory Dobrého rána s Českou televizí.

„Na 15:00 jsme naplánovali první komentované krmení pand červených v jejich nové expozici. Je to další z řady nových expozic, která je tzv. welfare pro zvířata a atraktivní pro návštěvníka,“ řekl Marek Zona z úseku komunikace s veřejností. Od 14:00 do 19:00 bude na pódiu u Dětské zoo probíhat program, kde na děti čeká improvizační divadlo, dětská zumba, ukázky práce Městské policie Brno a taneční a pěvecká vystoupení dětí z Centra tance a společnosti Auband ze základní školy pro děti s autismem. Nebude chybět malování na obličej ani jízda na ponících. Speciálním překvapením budou jistě pro děti atrakce jako je obří postel, obří sirky nebo hra „vystřel si svého rodiče“ a také speciální fotokoutek, kde se děti promění v pohádkovou postavu a pořídí si fotku na památku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře