Reklama
reklama

Brněnská policie pátrá po vrahovi mladé ženy. O pomoc žádá i veřejnost.

Policisté hledají vraha ženy, jejíž tělo bylo nalezeno v úterý odpoledne na Třídě Generála Píky v Černých Polích v Brně. Do pátrací akce se ještě v úterý podvečer zapojily desítky policistů i vrtulník, pachatel však stále uniká.

Oznámení o nálezu ženy bez známek života přijali policisté v úterý okolo 16:00, místo ihned uzavřeli, provedli ohledání a rozjeli rozsáhlou pátrací akci. "Ještě v noci byla provedena soudní pitva zemřelé ženy ve věku asi 20 - 30 let, která potvrdila, že žena zemřela násilnou smrtí," řekla jihomoravská policejní mluvčí Petra Ledabylová. Policistům se již podařilo zemřelou ženu ztotožnit, jedná se o čtyřiadvacetiletou studentku z Brněnska.

Policie žádá o pomoc svědky, kteří by mohli přispět k objasnění případu. "Žádáme všechny, kteří si v úterý v době od 15:00 do 17:00 poblíž třídy Generála Píky všimli čehokoliv podezřelého, aby se nám ozvali prostřednictvím linky 158," vyzvala Ledabylová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře