Reklama
reklama

Víkendová zábava: na kolemjdoucí pršely z balkónu jablka, banány a voda

Banány, jablka a voda padaly z oken panelového domu v Kachlíkově ulici v Brně. Volný čas o víkendu před začátkem školního roku si tak krátila skupinka chlapců. Strážníci výtržníky našli a pujdou před přestupkovou komisi.

Menší pozdvižení způsobila v pátek odpoledne v Bystrci skupina čtyř chlapců. Podle několika svědků, kteří přivolali strážníky do Kachlíkovy ulice, se sedmnáctiletí mladíci trefovali z balkonu různými potravinami do kolemjdoucích a polévali je vodou. Na chodníku a trávě u domu opravdu byly poházené banány, jablka a rozbitá vejce. Na některých místech pod okny byla rozlitá voda.

Mezi svědky výtržnictví mladíků byla i sedmadvacetiletá žena, po které údajně mladíci hodili jablko, když vystupovala z auta. Další přihlížející viděla, jak podezřelí nalákali pod balkon skupinu dětí a polili je kbelíkem vody.

„Strážníci našli i muže, který si čtveřici při vyhazování předmětů natočil na video. Proto v doprovodu sousedů vešli do domu a chlapce tam našli a ztotožnili. Celý případ předali k projednání u přestupkové komise pro podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.,“ uvedl k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře