Reklama
reklama

Víkendová zábava: na kolemjdoucí pršely z balkónu jablka, banány a voda

Banány, jablka a voda padaly z oken panelového domu v Kachlíkově ulici v Brně. Volný čas o víkendu před začátkem školního roku si tak krátila skupinka chlapců. Strážníci výtržníky našli a pujdou před přestupkovou komisi.

Menší pozdvižení způsobila v pátek odpoledne v Bystrci skupina čtyř chlapců. Podle několika svědků, kteří přivolali strážníky do Kachlíkovy ulice, se sedmnáctiletí mladíci trefovali z balkonu různými potravinami do kolemjdoucích a polévali je vodou. Na chodníku a trávě u domu opravdu byly poházené banány, jablka a rozbitá vejce. Na některých místech pod okny byla rozlitá voda.

Mezi svědky výtržnictví mladíků byla i sedmadvacetiletá žena, po které údajně mladíci hodili jablko, když vystupovala z auta. Další přihlížející viděla, jak podezřelí nalákali pod balkon skupinu dětí a polili je kbelíkem vody.

„Strážníci našli i muže, který si čtveřici při vyhazování předmětů natočil na video. Proto v doprovodu sousedů vešli do domu a chlapce tam našli a ztotožnili. Celý případ předali k projednání u přestupkové komise pro podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.,“ uvedl k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře