Reklama
reklama

Večer naturistů: V kohoutovickém aquaparku se v sobotu večer sejdou naháči

Letos už počtvrté v brněnském Aquaparku Kohoutovice uskuteční akce "Naturistické Kohoutovice". Na bazén se nedostanete jinak, než bez plavek. Na naturisty čekají i oblíbené saunové ceremoniály s nejrůznějšími vůněmi, v plaveckém bazénu originální nafukovací závodní dráha a samozřejmě celý areál Aquaparku Kohoutovice.

V sobotu 9. listopadu bude od 19 do 22 hodin patřit Aquapark v Kohoutovicím naháčům. Naturistické Kohoutovice se konají už 3 roky a jejich návštěvnost akce od akce narůstá. Naposledy v březnu se v bazénech sešlo přes 100 vyznavačů naturismu. V sobotu jsou na programu saunové ceremoniály, aquazorbing zdarma, vodní trampolina, soutěže a hry pro děti, malování na tělo.

Pokud by to někdo z naturistů v listopadovou sobotu do bazénu v Kohoutovicích nestihl, může využít termínů v lednu - 18. 1. a v březnu 1. 3. "Naturistické party nejsou swingers party. Naturisté, nenechávejte své drahé polovičky doma! Naturistická party je zábava pro celou rodinu," zvou brněnští naturisté na akci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře