Reklama
reklama

Půl roku žena postrádala psa. Pak ho poznala na ulici

Dlouho musela na shledání se svým psím miláčkem čekat šestadvacetiletá žena Brna. Pes se jí ztratil před půl rokem, nyní jí k jeho navrácení pomohli brněnští strážníci.

Na služebně městské policie v Labské ulici ve středu dopoledne oznámila žena, že o den dříve při cestě z nákupu potkala muže, jenž vedl jejího psa. Jorkšíra přitom postrádala už půl roku. Při nečekaném setkání ji pes údajně okamžitě poznal a radostně jí skočil do kočáru s dítětem. Muž prý ovšem tvrdil, že zvíře patří jeho známé. I tu žena vyhledala, ta však pro změnu jako majitelku označila svou dceru žijící v Praze.

„Hlídka městské policie proto ženu, která měla psa u sebe, vyhledala u ní doma. Konfrontovala ji s doklady o koupi psa včetně kupní smlouvy a fotografie a dotyčná strážníkům potvrdila, že psa našla a skutečné majitelce ho vrátila,“ uvedl k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře