Reklama
reklama

Půl roku žena postrádala psa. Pak ho poznala na ulici

Dlouho musela na shledání se svým psím miláčkem čekat šestadvacetiletá žena Brna. Pes se jí ztratil před půl rokem, nyní jí k jeho navrácení pomohli brněnští strážníci.

Na služebně městské policie v Labské ulici ve středu dopoledne oznámila žena, že o den dříve při cestě z nákupu potkala muže, jenž vedl jejího psa. Jorkšíra přitom postrádala už půl roku. Při nečekaném setkání ji pes údajně okamžitě poznal a radostně jí skočil do kočáru s dítětem. Muž prý ovšem tvrdil, že zvíře patří jeho známé. I tu žena vyhledala, ta však pro změnu jako majitelku označila svou dceru žijící v Praze.

„Hlídka městské policie proto ženu, která měla psa u sebe, vyhledala u ní doma. Konfrontovala ji s doklady o koupi psa včetně kupní smlouvy a fotografie a dotyčná strážníkům potvrdila, že psa našla a skutečné majitelce ho vrátila,“ uvedl k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře