Reklama
reklama

Před plameny utekl muž z chatky jen ve spodním prádle

Jen den před Štědrým večerem hasili brněnští hasiči požár chaty v zahrádkářské kolonii na ulici Travní v Novém Lískovci. Oheň se jim podařilo velmi rychle dostat pod kontrolu. Obyvatelům chaty včetně jednoho psa se podařilo před požárem včas utéct.

U požáru chaty v zahrádkářské kolonii na ulici Travní v Brně zasahovaly hned čtyři jednotky hasičů. Při jejich příjezdu šlehaly plameny z okna v přízemí chaty a ze dvířek do půdního prostoru v druhém nadzemním podlaží.

„Hasiči rozvinuli dopravní vedení a dva útočné proudy. Požár dostali během pár minut pod kontrolu. Police ještě před příjezdem hasičů, poskytla ve svém voze azyl jednomu ze čtyř uživatelů chatky, který před plameny utekl pouze ve spodním prádle,“ uvedl mluvčí hasičů David Jirouš.

Příčina vzniku požáru je v šetření. Odhadovaná škoda činí přibližně 100 tisíc korun.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře