Reklama
reklama

Na brněnském okruhu zemřeli v závodě při hromadném startu dva motorkáři

Tragická nehoda se stala v sobotu na Masarykově okruhu v Brně. Při hromadném startu v závodě motocyklů tam zemřeli dva lidé, další dva se vážně zranili.

Postižení byli na místě ošetřeni místní zdravotnickou službou a na pomoc byly vyslány týmy letecké záchranné služby a tým rychlé lékařské pomoci. "Jedna osoba zemřela ihned při nehodě. U dalšího pacienta jsme pomohli s resuscitací, ale jeho stav byl nakonec také neslučitelný se životem. Další dva zranění muži byli při vědomí a utrpěli těžká poranění. Po nezbytně nutném ošetření a zajištění jsme oba zraněné transportovali na Urgentní příjmy brněnských fakultních nemocnic," popsala stav pacientů po nehodě mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

Nehoda se stala při klubových závodech, motorkáři měli trať na okruhu pronajatou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře