Reklama
reklama

Budík, Kolbaba a Musil vyberou dvanáct nejlepších fotografií zoo

V úterý stustila Zoo Brno nové webové stránky, které přináší návštěvníkům lepší orientaci v činnosti zahrady, dokonalejší virtuální prohlídku nebo on-line přihlášení na vzdělávací akce. Společně s novým webem začala také velká fotosoutěž s názvem „Objektivem návštěvníka“.

Fotosoutěž je určena všem, kteří milují zvířata a fotografování a mají ve svém archivu fotky zvířat pořízené v Zoo Brno. Podmínkou účasti je od 5. února do 25. března zaslat minimálně jednu a maximálně tři fotografie pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře přes webové stránky v požadovaném formátu a velikosti - podmínky fotosoutěže - a vyplnit požadované údaje. Fotografie bude hodnotit porota ve složení:

Miloslav Budík - významný český fotograf mezinárodního významu žijící v Brně

Jiří Kolbaba - známý český cestovatel, fotograf a spisovatel, který procestoval všech šest kontinentů planety, více než 130 zemí světa, narodil se a žije v Brně

Honza Musil – moderátor a známý milovník zvířat, který žije nedaleko Prahy, ale také se narodil v Brně

Hodnotit budou nejen kvalitu fotografií, ale také originalitu záběru a výsledkem bude 12 nejlepších fotografií, ze kterých vznikne samostatná výstava a kalendář pro rok 2015. Odměněno bude všech dvanáct „výherců“, kteří získají hodnotné ceny od Zoo Brno a od jejích partnerů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře