Reklama
reklama

V partnerské hádce na brněnských Vinohradech padly rány pěstmi a tekla i krev

O harmonickém soužití mezi partnery, kteří bydlí v brněnské Sedláčkově ulici v městské části Vinohrady, patrně nemůže být řeč.  Během hádky si rozdali pár ran pěstmi, a když žena vytáhla nůž, muž se jí ho snažil sebrat a pořezal se.

Rozpory a mnohdy i fyzické napadení mezi partnery bohužel řeší policisté poměrně často. K jednomu takovému případu vyjížděli v těchto dnech na ulici Sedláčkovu. Podle oznámení mělo dojít k hádce mezi mužem a ženou a následnému napadení, kdy jedna z osob měla utrpět i řezná poranění.

Policisté z Oddělení hlídkové služby dorazili na místo a hned u vchodových dveří do domu si povšimli muže, který měl kolem ruky omotaný zakrvácený ručník. Po spatření hlídky se ovšem tento muž dal okamžitě na útěk. Jeden z policistů ho pronásledoval, druhý jel vozidlem z druhého směru a vyrozuměl další hlídku. Dvaatřicetiletého muže hlídky dostihly v ulici Novolíšeňské. Byl agresivní a neustále kladl aktivní odpor, kdy kolem sebe kopal a zmítal sebou na zemi. „Byli jsme nuceni užít donucovací prostředky a muže zpacifikovat. Vzhledem k tomu, že byl pořezán na rukách a zraněn v obličeji převezla ho hlídka k ošetření do nemocnice. Muž uvedl, že zranění utrpěl při potyčce se svoji přítelkyní,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Jednatřicetiletá žena pak policistům uvedla, že se s přítelem předchozí den pohádala. Brzy ráno, když se probudili, tak došlo k další hádce, kdy ji měl partner udeřit do obličeje a ona mu ránu vrátila. Pak šli opět spát a celá situace se opakovala o několik hodin později po probuzení. Ovšem tentokrát si žena poté, co obdržela další ránu, vzala do ruky nůž a partner se ji ho snažil vytrhnout, přičemž se pořezal. „Policisté se nyní celému případu dále věnují a zjišťují všechny skutečnosti,“  dodala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře