Reklama
reklama

V partnerské hádce na brněnských Vinohradech padly rány pěstmi a tekla i krev

O harmonickém soužití mezi partnery, kteří bydlí v brněnské Sedláčkově ulici v městské části Vinohrady, patrně nemůže být řeč.  Během hádky si rozdali pár ran pěstmi, a když žena vytáhla nůž, muž se jí ho snažil sebrat a pořezal se.

Rozpory a mnohdy i fyzické napadení mezi partnery bohužel řeší policisté poměrně často. K jednomu takovému případu vyjížděli v těchto dnech na ulici Sedláčkovu. Podle oznámení mělo dojít k hádce mezi mužem a ženou a následnému napadení, kdy jedna z osob měla utrpět i řezná poranění.

Policisté z Oddělení hlídkové služby dorazili na místo a hned u vchodových dveří do domu si povšimli muže, který měl kolem ruky omotaný zakrvácený ručník. Po spatření hlídky se ovšem tento muž dal okamžitě na útěk. Jeden z policistů ho pronásledoval, druhý jel vozidlem z druhého směru a vyrozuměl další hlídku. Dvaatřicetiletého muže hlídky dostihly v ulici Novolíšeňské. Byl agresivní a neustále kladl aktivní odpor, kdy kolem sebe kopal a zmítal sebou na zemi. „Byli jsme nuceni užít donucovací prostředky a muže zpacifikovat. Vzhledem k tomu, že byl pořezán na rukách a zraněn v obličeji převezla ho hlídka k ošetření do nemocnice. Muž uvedl, že zranění utrpěl při potyčce se svoji přítelkyní,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Jednatřicetiletá žena pak policistům uvedla, že se s přítelem předchozí den pohádala. Brzy ráno, když se probudili, tak došlo k další hádce, kdy ji měl partner udeřit do obličeje a ona mu ránu vrátila. Pak šli opět spát a celá situace se opakovala o několik hodin později po probuzení. Ovšem tentokrát si žena poté, co obdržela další ránu, vzala do ruky nůž a partner se ji ho snažil vytrhnout, přičemž se pořezal. „Policisté se nyní celému případu dále věnují a zjišťují všechny skutečnosti,“  dodala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře