Reklama
reklama

V autosalonu Fordu dnes ukáží záchranáři, jak poskytnout první pomoc

Dva dny budou pro veřejnost otevřeny dveře v autosalonu společnosti Ford CARent v brněnské Bělohorské ulici. Na akci „Dny otevřených Fordů“ v pátek 25. dubna a v sobotu 26. dubna čeká na zájemce jarní prohlídka automobilu Ford zdarma, předváděcí jízdy, sleva 25% na střešní nosiče, ližiny a nosiče kol a soutěž o 100 tisíc korun na nákup nového vozu Ford, ale i kurs první pomoci.

Společnost Ford CARent nabídne jako jediný autosalon v Brně svým návštěvníkům možnost, pod vedením profesionálního záchranáře Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje, si na vlastní kůži vyzkoušet správný postup při podání první pomoci. Profesionál všem přátelskou až zábavnou formou vysvětlí základní pravidla a společně si první pomoc zájemci vyzkouší na cvičných figurínách.

„Každý se může stát účastníkem dopravní nehody. V servisu společnosti Ford CARent se možná častěji než ostatní setkáváme s následky těchto dopravních nehod a proto jsme se rozhodli ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Jihomoravského kraje uspořádat kurzy první pomoci pro veřejnost. Abychom, dokázali skutečně zachránit lidský život nebo zdraví,“ vysvětluje ředitel společnosti Ford CARent Lubomír Hartman.

Doprovodný program Dnů otevřených Fordů:

Pátek 25. dubna 2014 od 15 do 19 hodin – Kurz první pomoci se záchranáři Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje (do 18 hodin)

Sobota 26. dubna 2014 od 9 do 16 - Program pro děti v autosalonu (výroba šperků, klaun s balónky, pohádkové divadýlko a malování na obličej).
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře