Reklama
reklama

Husovický tunel je uzavřen. Srazila se v něm dvě auta

Ve směru od Tomkova náměstí se v Husovickém tunelu v Brně srazila dvě auta. Nehoda se obešla bez zranění, na místě jsou hasiči a policie. Tunel byl uzavřen.

Dopravu v okolí Husovického tunelu nyní usměrňují brněnští strážníci. Objízdné trasy vedou přes ulici Provazníkova ve směru na Lesnou nebo směrem k Lužánkám. "V tunelu jsou zablokovány oba jízdní pruhy, je uzavřen," potvrdil mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Husovický tunel je součástí silnice I/42, respektive brněnského Velkého městského okruhu. Je rychlou spojkou přes město pro řidiče jedoucí od Svitav do Olomouce. Provoz v něm je obvykle velice hustý. Nachází se v severní části města, na rozhraní katastrů Husovic a Černých Polí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře