Reklama
reklama

Zmizely tři "pařezy". Zloděj chce vypadat nenápadně, mění i zámky!

Nenápadně chce asi vypadat zloděj, který řádí v Ivančicích na Brněnsku. Poničenou zámkovou vložku totiž vyměňuje za nepoškozenou. A z garáže ukradl hned tři motorky - veterány.

Zatím neznámý pachatel se vloupal do garáže šestapadesátiletého majitele. Na plechových vratech poničil zámkovou vložku. Z garáže pak odcizil renovovaný čtyřiapadesát let starý motocykl Jawa 555. Příznivci starých motocyklů mu neřeknou jinak než pařez. Hodily se mu i další dva motocykly stejné značky a podobného stáří. Ty ale byly bez registrační značky a čekaly na renovaci.

"Zloděj vloupání do garáže docela jednoduše maskoval. Poničený zámek totiž vyměnil za jiný. Stejně se zachoval i při několika dalších vloupáních do garáží především v Ivančicích," upozornil na neobvyklý postup zloděje mluvčí policie Bohumil Malášek. Policisté po zloději pátrají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře