Reklama
reklama

Zmizely tři "pařezy". Zloděj chce vypadat nenápadně, mění i zámky!

Nenápadně chce asi vypadat zloděj, který řádí v Ivančicích na Brněnsku. Poničenou zámkovou vložku totiž vyměňuje za nepoškozenou. A z garáže ukradl hned tři motorky - veterány.

Zatím neznámý pachatel se vloupal do garáže šestapadesátiletého majitele. Na plechových vratech poničil zámkovou vložku. Z garáže pak odcizil renovovaný čtyřiapadesát let starý motocykl Jawa 555. Příznivci starých motocyklů mu neřeknou jinak než pařez. Hodily se mu i další dva motocykly stejné značky a podobného stáří. Ty ale byly bez registrační značky a čekaly na renovaci.

"Zloděj vloupání do garáže docela jednoduše maskoval. Poničený zámek totiž vyměnil za jiný. Stejně se zachoval i při několika dalších vloupáních do garáží především v Ivančicích," upozornil na neobvyklý postup zloděje mluvčí policie Bohumil Malášek. Policisté po zloději pátrají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře