Reklama
reklama

Zloděj vybílil chatu. Vzal nářadí, dva demižony slivovice a česnek

Z rekreační chaty poblíž obce Ledce na Brněnsku zmizely v těchto dnech věci za skoro šedesát tisíc korun. Policie po zloději intenzivně pátrá.

Lebedit si musel zloděj, který si jako svůj objet zájmu vytipoval rekreační chatu poblíž obce Ledce. Dovnitř neměl cestu vůbec lehkou. Musel překonat několik zámků a železnou mříž. Ze sklepa se už pohodlně dostal do dalších místností chaty. Šestašedesátiletému majiteli odcizil křovinořez, benzínový fukar, dva žebříky, přepravní bedny a dva kabáty. Největší radost měl určitě ze dvou desetilitrových demižonů, v nichž měl majitel uskladněnou slivovici. Zloděj nepohrdl ani osmi kilogramy česneku. Škoda je skoro šedesát tisíc korun.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře