Reklama
reklama

Zloděj měl výčitky svědomí a dlažební kostky zpátky ručně složil

Překvapivý obrat nastal u dvaapadesátiletého živnostníka ve Šlapanicích na Brněnsku. Tomu padlo na staveništi do oka deset palet se zámkovou dlažbou. Nejprve si je odvezl a pak je skládal nazpět.

Muže kostky zaujaly, když navážel na staveniště materiál. Poté se domluvil se dvěma dělníky a večer začali ručně kostky dávat na jeho náklaďák. „Když už měli téměř hotovo, objevila se na místě policejní hlídka. Tu na podivné konání trojice mužů upozornil všímavý oznamovatel,“ řekl mluvčí policie Bohumil Malášek.

I když se řidič tatrovky postavil k celé akci čelem a prohlásil, že dva cizinci mu jen pomáhali, skončil v policejní cele. Po prošetření případu musí počítat se stíháním za krádež. „V muži se asi hnulo svědomí a ihned po propuštění z policejní cely celý náklad, skoro čtyři tisíce kostek, znovu ručně složil. Tentokrát se mu už ale pomocníky nepodařilo nalákat,“ doplnil Malášek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře