Reklama
reklama

VIDEO: Za minutu ukradl zloděj v prodejně dvě kola za dvě stě tisíc korun

V prodejně v Popůvkách si velice šikovně počínal zloděj. Prodejci způsobil škodu za více než dvě stě tisíc korun. Pro dvě kola šel najisto.

Minuta stačila zloději, který se vypravil do Popůvek, k zisku velmi zajímavého lupu. Zatím neznámý pachatel, který se pravděpodobně bude specializovat na krádeže nových jízdních kol, se násilím dostal do tamní cykloprodejny. Po poničení okna vstoupil do obchodu a zamířil přímo na místo, kde jsou vystavena ta nejdražší kola. Dva bicykly odcizil a z místa zmizel. Prodejci tak způsobil škodu za více než dvě stě tisíc korun. Policie po zloději pátrá, k dispozici má videozáznam z průmyslové kamery.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře