Reklama
reklama

Rychlost zabíjela. Pětadvacetiletý řidič navíc nebyl připoután

Pravděpodobně bláznivě rychlá jízda si ve středu pozdě večer poblíž obce Babice u Rosic vybrala krutou daň. Zemřel pětadvacetiletý mladík, který auto řídil.

Pětadvacetiletý řidič Škody Felicia jel směrem do obce Zastávka. Nezvládl ve velké rychlosti při průjezdu pravotočivou zatáčkou řízení auta a dostal se mimo silnici. Tam narazil do svahu a auto se převrátilo na střechu. Řidič, který nebyl připoután bezpečnostními pásy, na místě podlehl svým zraněním. Obrovské štěstí měli hned dva řidiči projíždějících automobilů, které neovladatelně řítící se auto jen o pár metrů minulo.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře