Reklama
reklama

Řidička smetla ženu u odstaveného auta, ta na místě zemřela

K tragické dopravní nehodě došlo v neděli krátce před devátou večer u obce Ledce na Brněnsku. Cestující opravovali neoznačená auta na krajnici, když do nich narazila jednačtyřicetiletá kolemjedoucí řidička.

„Ve směru na Hrušovany u Brna u pravého okraje vozovky stála z důvodu poruchy dvě osobní vozidla VW Passat a Opel Vectra. Osádky těchto vozidel tvořilo celkem deset osob polské národnosti,“ informovala brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

Řidiči i někteří spolujedoucí se na místě pokoušeli opravit závadu. Ve stejném směru ovšem jela jednačtyřicetiletá řidička s vozidlem Citroën a do Opelu narazila, auto tak bylo odhozeno i na druhý stojící vůz.

„Při havárii byla usmrcena osmapadesátiletá cizinka, další pětatřicetiletá žena byla těžce zraněna a lehká zranění utrpěly také čtrnáctiletá dívka a čtyřiatřicetiletá žena. I řidička, která bude patrně viníkem celé události, byla těžce zraněna,“ dodala Straková.

Další skutečnosti a příčinu havárie zjišťují kriminalisté, ale je zřejmé, že velký vliv zde sehrála tma a večerní deštivé počasí. Řidička nepřizpůsobila jízdu těmto podmínkám a svým schopnostem.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře