Reklama
reklama

Řidiče na D2 u Olympie čekají dopravní komplikace

Dopravní policisté upozorňují řidiče, kteří potřebují využít sjezd z dálnice D2 k obchodnímu centru Olympia ve směru od Bratislavy na Brno (Exit 3 Chrlice), a řidiče přijíždějící od Chrlic, aby počítali s objížďkou. 

V důsledku zahájené opravy mostu nad dálničním tělesem bude sjezd z dálnice v tomto směru zcela uzavřen, řidiči budou sjíždět až na následujícím možném sjezdu (Nákupní zóna Brno – jih), kterým se dostanou zpět na dálnici D2 do směru na Bratislavu a dalším sjezdem budou moci sjet k obchodnímu centru Olympia a na silnici č. 152 propojující dálnici D2 a rychlostní silnici R 52. V důsledku této objízdné trasy lze na celém dopravním uzlu na jihu Brna očekávat kolony, zejména v odpolední špičce.

Most přes dálnici bude průjezdný pro řidiče jedoucí od Olympie a od Modřic, i ti by však měli počítat se zdržením v důsledku toho, že provoz bude řízen semafory. Oprava mostu by měla trvat až do července.

Komplikace na dálnici D2 přináší také uzavírka nájezdu na Bratislavu u Břeclavi. Policisté nabádají řidiče, aby důsledně sledovali a dodržovali dopravní značení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře