Reklama
reklama

Řidiče na D2 u Olympie čekají dopravní komplikace

Dopravní policisté upozorňují řidiče, kteří potřebují využít sjezd z dálnice D2 k obchodnímu centru Olympia ve směru od Bratislavy na Brno (Exit 3 Chrlice), a řidiče přijíždějící od Chrlic, aby počítali s objížďkou. 

V důsledku zahájené opravy mostu nad dálničním tělesem bude sjezd z dálnice v tomto směru zcela uzavřen, řidiči budou sjíždět až na následujícím možném sjezdu (Nákupní zóna Brno – jih), kterým se dostanou zpět na dálnici D2 do směru na Bratislavu a dalším sjezdem budou moci sjet k obchodnímu centru Olympia a na silnici č. 152 propojující dálnici D2 a rychlostní silnici R 52. V důsledku této objízdné trasy lze na celém dopravním uzlu na jihu Brna očekávat kolony, zejména v odpolední špičce.

Most přes dálnici bude průjezdný pro řidiče jedoucí od Olympie a od Modřic, i ti by však měli počítat se zdržením v důsledku toho, že provoz bude řízen semafory. Oprava mostu by měla trvat až do července.

Komplikace na dálnici D2 přináší také uzavírka nájezdu na Bratislavu u Břeclavi. Policisté nabádají řidiče, aby důsledně sledovali a dodržovali dopravní značení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře