Reklama
reklama

Požár zničil strop v rodinném domě

V mezistropním prostoru rodinného domu na Ivančicku vznikl požár, který pak zasáhl celý dům. Způsobila ho technická závada krbu. 

K požáru rodinného domu v Nové Vsi na Ivančicku vyjížděli včera krátce před polednem hasiči. Oheň v mezistropním prostoru se rozšířil na celý půdorys domu o velikosti zhruba 10x20 metrů.

Hasiči vyhledávali skrytá ohniska požáru pomocí termokamery. Aby se k plamenům dostali, museli i částečně rozebrat stropní konstrukci a sádrokartonové příčky. Požár způsobila technická závada krbu. Nikdo nebyl zraněn.

Po likvidaci požáru vyklidili hasiči zasažený prostor, aby zbylé stropní konstrukce nesly co nejmenší zatížení. Vyšetřovatel odhadl předběžnou výši škody na 300 tisíc korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře