Reklama
reklama

Poblíž Pasohlávek došlo k čelní srážce dodávky a auta. Oba cizinci byli opilí

K čelní srážce osobního automobilu a dodávky došlo v pondělí krátce po osmé hodině v blízkosti autokempu v Pasohlávkách. Řidič dodávky s registrační značkou Běloruska tam přejel do protisměru a srazil se s projíždějícím osobním autem.

Osmatřicetiletý řidič auta skončil po nehodě s lehkým zraněním v nemocnici. V dodávce byli dva cizinci, kteří krátce po nehodě z místa utekli. Policisté oba vypátrali. Pravděpodobný důvod jejich útěku z místa nehody prozradila dechová zkouška. Třicetiletý muž nadýchal 1,67 promile, jeho o rok mladšímu krajanovi ukázal přístroj 2,11 promile. Oba pak při vyšetřování nehody policistům tvrdili, že vozidlo řídil ten druhý.

Silnice Brno – Mikulov byla pro vyšetřování nehody na několik hodin uzavřená. Na objízdné trase vedené po souběžné komunikaci nedocházelo k výrazným potížím. Policisté nehodu nadále vyšetřují.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře