Reklama
reklama

Opilý dlaždič se rozhodl rozdělanou práci na nástupišti nádraží dokončit

Úsměvný a hodně neobvyklý případ řešili policisté z Ivančic na Brněnsku. Rozdělanou práci dlaždičů se na místním nádraží rozhodl dokončit muž, který šel okolo. Považoval nedokončené místo za nebezpečné.

Strojvedoucí vlaku projíždějícího tamním nádražím oznámil, že na nástupišti někdo manipuluje uloženým stavebním materiálem. Na místě hlídka zastihla pilně pracujícího čtyřiapadesátiletého muže. Ten, jak by se nabízelo, uložený stavební materiál nekradl, ale na nástupišti odborně pokládal dlažbu.

„Hlídce muž vysvětlil, že je vyučený dlaždič a šel náhodně kolem. Když viděl rozpracované dílo, považoval to za nebezpečné. Rozhodl se tedy práci dokončit,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. Na místě muž strávil pět hodin, ovšem při zásahu hlídky měl v dechu více než dvě promile.

Zástupce stavební firmy při vyšetřování případu prohlásil, že samozvaný dlaždič práci stoprocentně neodvedl, ale ani firmě žádnou škodu nezpůsobil. Celou záležitost prý berou jako úsměvnou kuriozitu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře