Reklama
reklama

Opilý dlaždič se rozhodl rozdělanou práci na nástupišti nádraží dokončit

Úsměvný a hodně neobvyklý případ řešili policisté z Ivančic na Brněnsku. Rozdělanou práci dlaždičů se na místním nádraží rozhodl dokončit muž, který šel okolo. Považoval nedokončené místo za nebezpečné.

Strojvedoucí vlaku projíždějícího tamním nádražím oznámil, že na nástupišti někdo manipuluje uloženým stavebním materiálem. Na místě hlídka zastihla pilně pracujícího čtyřiapadesátiletého muže. Ten, jak by se nabízelo, uložený stavební materiál nekradl, ale na nástupišti odborně pokládal dlažbu.

„Hlídce muž vysvětlil, že je vyučený dlaždič a šel náhodně kolem. Když viděl rozpracované dílo, považoval to za nebezpečné. Rozhodl se tedy práci dokončit,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. Na místě muž strávil pět hodin, ovšem při zásahu hlídky měl v dechu více než dvě promile.

Zástupce stavební firmy při vyšetřování případu prohlásil, že samozvaný dlaždič práci stoprocentně neodvedl, ale ani firmě žádnou škodu nezpůsobil. Celou záležitost prý berou jako úsměvnou kuriozitu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře