Reklama
reklama

Opilý dlaždič se rozhodl rozdělanou práci na nástupišti nádraží dokončit

Úsměvný a hodně neobvyklý případ řešili policisté z Ivančic na Brněnsku. Rozdělanou práci dlaždičů se na místním nádraží rozhodl dokončit muž, který šel okolo. Považoval nedokončené místo za nebezpečné.

Strojvedoucí vlaku projíždějícího tamním nádražím oznámil, že na nástupišti někdo manipuluje uloženým stavebním materiálem. Na místě hlídka zastihla pilně pracujícího čtyřiapadesátiletého muže. Ten, jak by se nabízelo, uložený stavební materiál nekradl, ale na nástupišti odborně pokládal dlažbu.

„Hlídce muž vysvětlil, že je vyučený dlaždič a šel náhodně kolem. Když viděl rozpracované dílo, považoval to za nebezpečné. Rozhodl se tedy práci dokončit,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. Na místě muž strávil pět hodin, ovšem při zásahu hlídky měl v dechu více než dvě promile.

Zástupce stavební firmy při vyšetřování případu prohlásil, že samozvaný dlaždič práci stoprocentně neodvedl, ale ani firmě žádnou škodu nezpůsobil. Celou záležitost prý berou jako úsměvnou kuriozitu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře