Reklama
reklama

Na zloděje se usmálo štěstí. V trezoru našel milion korun v různých měnách

Když se zloděj dnes v noci dostal do trezoru v kanceláři jedné z modřických firem, byl rozhodně potěšen. Z trezoru se na něj usmívala velmi zajímavá finanční hotovost. Více než milion korun.

Dobrý tip musel mít zloděj, který se vydal v noci do sídla modřické obchodní firmy. Cesta do areálu sice nebyla jednoduchá, zloděj musel poničit vstupní bránu.

„I do budovy se dostal násilím, když si otevřel okno v prvním patře. V budově prohledal několik kanceláří a zaměřil se na zabudovaný trezor v jedné z nich. Když jej za použití násilí otevřel, zjistil, že je v něm v různých měnách částka převyšující milión korun,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Policisté nyní po pachateli pátrají. Pokud ho dopadnou a podaří se jim ho usvědčit, hrozí mu až osm let vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře