Reklama
reklama

Na silnicích jižní Moravy se ráno za mrazu bouralo. Na R52 auto najelo do pneumatiky

Tři dopravní nehody komplikují dnes ráno dopravu na jižní Moravě. Bouralo se na Hodonínsku u obce Strážnice, na Brněnsku na R52 u obce Rajhrad a na 209. kilometru D1 ve směru na Prahu. Při nehodách naštěstí nebyl nikdo zraněn. Podmínky pro jízdu ve čtvrtek ráno komplikovaly na jihu Moravy přízemní mrazíky, řidiči si už musí zvyknout, že pokud nemají auto v garáži, musí ráno škrabat zamrzlé sklo.

Na rychlostní silnici R52 poblíž Rajhradu najelo osobní auto do kusu pneumatiky na silnici. Auto je odstavené na krajnici, při nehodě se nikdo nezranil. Krajnice je neprůjezdná i na D1, na 209 kilometru na trase Říkovice - Praha, směr Brno. Došlo tam ke srážce dvou aut. Také nehodu dvu aut u Strážnice už policisté vyšetřují a silnice je s opatrností průjezdná.

V Brně bude dnes skoro zataženo s teplotami okolo 6 až 8 stupni Celsia. Během následujících dní začnou i na jihu Moravy postupně poletovat sněhové vločky. Bohatší sněhová nadílka nás však zatím nečeká. Srážky budou totiž často spíše dešťové. Teploty přes den se budou držet nad nulou a mohou vystoupat až na 9 stupňů Celsia. O víkendu se  ojediněle udělá polojasno.

 
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře