Reklama
reklama

Mladík praštil cyklistku botou po zadku, ta se lekla a sjela do příkopu

Zpestřit jízdu si zřejmě chtěli dva devatenáctiletí hoši v Syrovicích na Brněnsku. Ti dostali před několika týdny bláznivý nápad vylekat ženu na kole a ujet. Událost ale zaznamenaly kamery a mladíci se k činu následně přiznali.

Čtyřiadvacetiletou cyklistku míjeli osobním autem Ford KA. „Při projíždění kolem ní se spolujezdec vyklonil z otevřeného okna a botou v ruce cyklistku praštil po zadku. Žena upadla a pořádně se natloukla,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Mladí muži z místa ujeli. Celý incident ale zaznamenaly kamery, které pomohly při vyšetřování. Přesto pátrání zabralo kriminalistům několik týdnů. „Jak řidič, tak i stejně starý spolujezdec se k bláznivému nápadu a jeho realizaci přiznali. Nyní je policisté stíhají pro ublížení na zdraví,“ upřesnil Malášek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře