Reklama
reklama

Milenci ukradli elektrický vozík invalidovi. Asi se chtěli jen povozit

Šestašedesátiletému invalidovi zmizel před domem v Rajhradě elektrický vozík. Krádež oznámil policistům, kteří drahý stroj našli o několik ulic dál. Nyní hledají mladý pár, který na vozíku v noci v Rajhradu jezdil.

Hodně hloupý způsob zábavy se v noci zrodil v hlavě dvojice mladých lidí. Ty v Komenského ulici zaujal odstavený plachtou zakrytý invalidní dvoumístný elektrický vozík. S nezajištěným vozíkem z místa odjeli. Krádež vozíku jeho šestašedesátiletý invalida ráno nahlásil policistům. „Podařilo se zjistit, že vozíkem se po městě projížděla v mileneckém objetí dvojice asi dvacetiletých lidí. Vozík v hodnotě nejméně čtyřicet tisíc korun, naštěstí nepoškozený, odstavili ještě v noci v Nerudově ulici,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Pokud se podaří pachatele vypátrat, mohou být stíháni za neoprávněné užívání cizí věci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře