Reklama
reklama

Krádeží speciálních kolejnic k velkým penězům nepřišli

Pravděpodobně parta zlodějů opakovaně zamířila do Moravských Bránic na Brněnsku. Tam v noci na nádraží odcizila dvě čtyřmetrové doposud nenainstalované speciální kolejnice.

Naložit téměř tří metrákový kus nemohl zvládnout jeden člověk, nejspíš se tedy jednalo o partu silných mužů. Tím způsobili majiteli škodu za více než dvacet tisíc korun. „Podobou ztrátu pak způsobili před několika dny možná stejní pachatelé, když odcizili hned devět tentokráte použitých kolejnic,“ upřesnil mluvčí jihomoravské policie Bohumil Malášek.

„Zloději ale nezískali po předpokládaném prodeji ve sběrně starého železa rozhodně takový benefit. Výkupní cena za kilogram kvalitního železa se pohybuje kolem pětikoruny,“ dodal Malášek. Policisté po zlodějích pátrají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře