Reklama
reklama

Dvojice opilců povalujících se v Dřínové ulici v Tišnově nadýchala závratné hodnoty

V pravé poledne nevěřila hlídka tišnovských policistů přivolaná do Dřínové ulice svým očím. Ne snad proto, že by ji zaskočila dvojice mužů viditelně v podnapilém stavu. Oba totiž nadýchali hodnotu, které může zabíjet.

„Jednalo o jim dobře známé osoby, jak už pro svou zálibu v pití alkoholu, a tak i pro drobnou trestnou činnost,“ uvedl k totožnosti mužů policejní mluvčí Bohumil Malášek. Oba opilci se spíše pokoušeli o chůzi a jejich pády na zem ohrožovaly jejich zdraví. Dechovou zkoušku na alkohol se jim ale po několika pokusech podařilo vykonat. Mladší z dvojice, padesátiletý muž nadýchal 3,77 promile. Hodnota jeho o osm let staršího parťáka byla závratná – 4,90 promile. Putovali tedy na záchytku k vystřízlivění.,

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře