Reklama
reklama

Bylinky pro zdraví i do kuchyně představí Bylinkový týden v Šebrově

V zahradnictví U Kopřivů v Šebrov začal bylinkový týden. Návštěvníci si tam mohou vybrat bylinky pro zdraví i do kuchyně. Pomazánky a chuťovky s bylinkami jsou k dispozici po oba víkendy výstavy. Odborníci navíc poradí s výběrem a pěstováním bylinek po celý týden.

Na návštěvníky a zákazníky zahradnictví čeká na vás široká nabídka bylinek z vlastní produkce zahradnictví i speciální druhy léčivých i kuchyňských bylinek z dovozu. "Po celý týden poradíme s pěstováním bylinek, po oba víkendy se můžete těšit na bylinkové pomazánky s oreganem, bazalkou, yzopem a dalšími bylinkami, dále na domácí preclíky s rozmarýnem a čokoládové řezy s mátou," pozval na bylinkové dny do zahradnictví majitel Jan Kopřiva.

První víkend výstavy navíc pořadatelé připravili prezentaci výrobků řady Kouzlo přírody, což jsou přírodní produkty pro dům a zahradu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře