Reklama
reklama

Brigádník ukradl ve firmě nástroje za půl milionu korun. Prodal je za 20 tisíc

Třiadvacetiletý mladík sice krádeží ve firmě v Moutnici na Brněnsku získal asi dvacet tisíc korun, škoda je ale skoro půl miliónu. Kriminalisté ho stíhají za krádež.

Speciální nástroje ze slinutých karbidů postupně mizely v kovoobráběcí firmě v obci Moutnice na |Brněnsku. Majitel firmy na začátku prázdnin zjistil, že mu ve firmě chybí nemalé množství speciálních nástrojů a krádež nahlásil policii.

"Vyšetřováním kriminalisté zjistili, že nástroje postupně odcizil třiadvacetiletý mladík, který ve firmě pracoval jako brigádník," uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. Dělník ve firmě odcizil asi padesát kilogramů speciálních nástrojů v hodnotě skoro půl miliónu korun. V několika sběrnách, kam nástroje prodal, získal jen zlomek jejich hodnoty, asi dvacet tisíc korun. I tak jej kriminalisté stíhají za krádež a hrozí mu dva roky za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře