Reklama
reklama

Auto sjelo ze silnice do strouhy potoka. Na zadním sedadle prožilo nehodu i dítě

U Těšan na Brněnsku měli v pátek odpoledne plné ruce práce hasiči a záchranáři. Při nehodě dvou aut, při které jedno auto sjelo do strouhy přilehlého potoka, se ale naštěstí nikdo nezranil.

vidět. „V tomto automobilu jely dvě dospělé osoby a malé dítě. V druhém vozidle jela řidička. Posádka Zdravotnické záchranné služby prohlédla všechny účastníky nehody a konstatovala, že nedošlo k jejich zranění. Dětský účastník nehody dostal od hasičů jako součást posttraumatické péče plyšového draka Hasíka,“ uvedla mluvčí hasičů Pavla Pražáková.

Hasiči zajistili místo dopravní nehody. Auto, které zůstalo stát v křižovatce, hasiči odtáhli na kraj vozovky. Pomocí speciálního vyprošťovacího automobilu hasiči vyzvedli z příkopu druhý automobil. Nehodu vyšetřuje policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře