Reklama
reklama

Zbavte se svých dluhů. Přijďte se poradit na brněnské hlavní nádraží

Letošní rok se již podruhé, opět v termínu 15. listopadu, uskuteční mezinárodní vzdělávací akce Den bez dluhů, která si klade za cíl informovat veřejnost o možnostech, jak řešit svoje dluhy. Odborní poradci budou ve dnech 12. – 15. listopadu připraveni na brněnském hlavním nádraží zdarma poskytnout užitečné informace všem, kteří se potýkají se zadlužením.

Mezinárodní akce Den bez dluhů se stává již tradiční událostí, která má upozornit na negativní trend rostoucího zadlužení lidí a domácností. Jejím cílem je informovat veřejnost o možnostech, jak svoje dluhy řešit. Je určena široké veřejnosti, zejména těm, kteří nevychází s rodinnými financemi, mají půjčky nebo jim dokonce hrozí exekuce.

Druhý listopadový týden budou na Hlavním nádraží v Brně, Ústí nad Labem a Ostravě v mobilním stánku s označením Den bez dluhů všem zájemcům zdarma k dispozici odborníci, kteří poradí, jak efektivně vyřešit nesnáze s obtížnou finanční situací. Na místě bude možné mj. získat nejrůznější informace o řešení dluhových problémů či návod, jak nejlépe zacházet s domácím rozpočtem.

Zájemci si budou moci za asistence odborníka z Poradny při finanční tísni a terénního poradce společnosti Kruk otestovat svoji zdatnost v sestavení domácího rozpočtu a nakládání s domácími financemi. Přestože zodpovědná správa domácích financí představuje ve svém principu jednoduchou záležitost, stále ji řada lidí podceňuje a dostává se kvůli tomu do finančních potíží. V mobilních stáncích bude k dispozici i řada dalších informačních a vzdělávacích materiálů, které pomohou spotřebitelům najít odpovědi na otázky týkající se odpovědného financování.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře