Reklama
reklama

VIDEO: Strážníci chytali v ulicích Brna bernardýna a jeho malého kamaráda

Komicky i děsivě zároveň působila na některé kolemjdoucí nesourodá dvojice, která prý desítky minut bok po boku křižovala Chrlice. Mohutný bernardýn v doprovodu titěrné fenky křížence ratlíka obcházel místní zástavbou. Psi prý skákali po lavičkách, štěkali na lidi a jindy je zvědavě pozorovali. Strážníci našli psí dvojici v Zámecké ulici.

Odchytář městské policie, který po chvíli dorazil na místo i se speciálním vybavením, konkrétně s odchytovou tyčí. V mezičase před jeho příjezdem první hlídka svorně jdoucí psy sledovala a hlídala, aby neutekli. Potom strážníci zablokovali cestu služebním autem a odchytář většího a temperamentnějšího ze psů opatrně chytil do smyčky.

Na Chrlickém náměstí narazili strážníci na dvaadvacetiletého majitele obou zvířat a udělili mu blokovou pokutu, protože psy venčil na volno, bez košíku a ztratil je z dohledu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře