Reklama
reklama

VIDEO: Strážníci chytali v ulicích Brna bernardýna a jeho malého kamaráda

Komicky i děsivě zároveň působila na některé kolemjdoucí nesourodá dvojice, která prý desítky minut bok po boku křižovala Chrlice. Mohutný bernardýn v doprovodu titěrné fenky křížence ratlíka obcházel místní zástavbou. Psi prý skákali po lavičkách, štěkali na lidi a jindy je zvědavě pozorovali. Strážníci našli psí dvojici v Zámecké ulici.

Odchytář městské policie, který po chvíli dorazil na místo i se speciálním vybavením, konkrétně s odchytovou tyčí. V mezičase před jeho příjezdem první hlídka svorně jdoucí psy sledovala a hlídala, aby neutekli. Potom strážníci zablokovali cestu služebním autem a odchytář většího a temperamentnějšího ze psů opatrně chytil do smyčky.

Na Chrlickém náměstí narazili strážníci na dvaadvacetiletého majitele obou zvířat a udělili mu blokovou pokutu, protože psy venčil na volno, bez košíku a ztratil je z dohledu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře