Reklama
reklama

V pátek se otevřou koupaliště Riviéra a Zábrdovice. O zábavu se postarají animátoři

Už v pátek 13. června se mohou první návštěvníci potěšit plaváním a koupáním v areálech Riviéra a Zábrdovice. Čeká je stejně jako v minulém roce řada atrakcí a novinek, což potvrdilo i vedení společnosti Starez-Sport, která má městské letní areály na starosti.

Koupaliště Riviéra zahájí svou novou sezónu s řadaou atrakcí pro návštěvníky, například krásným dětským hřištěm. Novinkou jsou tři vodní chrliče v prostředním kaskádovém bazénu. Stejně jako v minulém roce bude ve spolupráci s Turistickým informačním centrem, po celou dobu letních prázdnin, fungovat v areálu Letní kino, které si loni našlo řadu pravidelných diváků. Z technických záležitostí je novinkou zprovoznění vlastní úpravny povrchové vody, čímž dojde tak k významné úspoře finančních prostředků.

Otevírací doba koupaliště bude zachována jako v minulé sezóně, a to od 9 do 20 hodin. Ceny vstupného zůstávají stejné, jako v loňském roce. Dospělá osoba uhradí za celodenní vstupné 110 korun, od 16 hodin 55 korun.

Koupaliště Riviéra připravuje pro veřejnost animační programy. Návštěvníci budou moci vyzkoušet speciální víkendová odpoledne, kde si vyzkouší například cvičení na trampolínkách nebo dětský aerobik.  Na konci června zahájí své promítání letní kino, které bude v letošním roce umístěno přímo v bazénové části areálu. K většímu pohodlí i odpočinku ve stínu návštěvníkům přispějí lehátka a slunečníky, které budou návštěvníkům k dispozici.

Na koupališti Zábrdovice jsou pro návštěvníky připravené atrakce, jako je umělé vlnobití, tobogán nebo beachvolejbalové hřiště. 

Dochází k rozšíření volnočasových aktivit v areálu. Na děti čeká nová skluzavka v brouzdališti, rozšířené dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Nově je vybudované badmintonové hřiště, 3 dráhy na minigolf, 2 pingpongové stoly a ruské kuželky. Rodiče jistě ocení animační programy pro děti. Naši zkušení instruktoři mají po celý den pro ty nejmenší připraveny soutěže, hry nebo jim mohou zapůjčit růžné sportovní náčiní.

Aquapark Kohoutovice už v sobotu 24. května otevřel střešní terasu s bazénem. Vstup je v rámci návštěvy Aquaparku zdarma a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou. Nyní se teplota střešního bazénu pohybuje mezi 28 až 30°C. Letošní novinkou je umístění občerstvení na střešní terase. Také zde může návštěvník využít placení prostřednictvím čipových hodinek, stejně jako na ostatních místech prodeje občerstvení v areálu aquaparku. Celková útrata se hradí z čipových hodinek, u jednorázové vstupenky při odchodu u pokladny.

Odstávka Aquaparku Kohoutovice se během letních prázdnin neplánuje. K technologické odstávce pouze relaxačního bazénu dojde v termínu 1. – 7. září. 2014.

Od února také došlo k propojení pokladního systému Aquaparku Kohoutovice, Městského plaveckého stadionu Lužánky, Bazénu Ponávka a Kluziště za Lužánkami. Návštěvník může pomocí čipových hodinek, které má nabity určitým kreditem hradit vstupné či jiné služby na jmenovaných střediscích. V současnosti je v řešení možnost připojení do centrálního pokladního systému také pro Riviéru. Majitelé čipových hodinek by tak byly ušetřeni stání fronty u pokladny a mohli by také využít slevového zvýhodnění 20 procent na vstupu při nabití kreditu nad 1000 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
S tím, jak vyřešit nedostatek míst ve školkách si Brno lámalo hlavu již několik let. Nyní začínají vznikat modulové školky, jejichž stavba zabere maximálně pár týdnů. První taková začne od pondělí...
26.09.2017 - 12:21
Nový vzhled a kvalitnější zázemí. Brňané cestující vlakem přes Královo Pole se mohou těšit, že se tamní nádraží a nádražní budova kompletně promění. Začít se stavbou a opravami by se zde mohlo již v...
26.09.2017 - 11:34
Brněnským strážníkům přišla podezřelá dvojice mladíků s dámskou kabelkou. Ještě více zbystřili, když se mladíci při spatření strážníků dali na útěk. Vyšlo najevo, že kabelka byla kradená.
26.09.2017 - 08:06
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Komentáře