Reklama
reklama

V pátek se otevřou koupaliště Riviéra a Zábrdovice. O zábavu se postarají animátoři

Už v pátek 13. června se mohou první návštěvníci potěšit plaváním a koupáním v areálech Riviéra a Zábrdovice. Čeká je stejně jako v minulém roce řada atrakcí a novinek, což potvrdilo i vedení společnosti Starez-Sport, která má městské letní areály na starosti.

Koupaliště Riviéra zahájí svou novou sezónu s řadaou atrakcí pro návštěvníky, například krásným dětským hřištěm. Novinkou jsou tři vodní chrliče v prostředním kaskádovém bazénu. Stejně jako v minulém roce bude ve spolupráci s Turistickým informačním centrem, po celou dobu letních prázdnin, fungovat v areálu Letní kino, které si loni našlo řadu pravidelných diváků. Z technických záležitostí je novinkou zprovoznění vlastní úpravny povrchové vody, čímž dojde tak k významné úspoře finančních prostředků.

Otevírací doba koupaliště bude zachována jako v minulé sezóně, a to od 9 do 20 hodin. Ceny vstupného zůstávají stejné, jako v loňském roce. Dospělá osoba uhradí za celodenní vstupné 110 korun, od 16 hodin 55 korun.

Koupaliště Riviéra připravuje pro veřejnost animační programy. Návštěvníci budou moci vyzkoušet speciální víkendová odpoledne, kde si vyzkouší například cvičení na trampolínkách nebo dětský aerobik.  Na konci června zahájí své promítání letní kino, které bude v letošním roce umístěno přímo v bazénové části areálu. K většímu pohodlí i odpočinku ve stínu návštěvníkům přispějí lehátka a slunečníky, které budou návštěvníkům k dispozici.

Na koupališti Zábrdovice jsou pro návštěvníky připravené atrakce, jako je umělé vlnobití, tobogán nebo beachvolejbalové hřiště. 

Dochází k rozšíření volnočasových aktivit v areálu. Na děti čeká nová skluzavka v brouzdališti, rozšířené dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Nově je vybudované badmintonové hřiště, 3 dráhy na minigolf, 2 pingpongové stoly a ruské kuželky. Rodiče jistě ocení animační programy pro děti. Naši zkušení instruktoři mají po celý den pro ty nejmenší připraveny soutěže, hry nebo jim mohou zapůjčit růžné sportovní náčiní.

Aquapark Kohoutovice už v sobotu 24. května otevřel střešní terasu s bazénem. Vstup je v rámci návštěvy Aquaparku zdarma a je možno libovolně přecházet mezi krytou částí a střešní terasou. Nyní se teplota střešního bazénu pohybuje mezi 28 až 30°C. Letošní novinkou je umístění občerstvení na střešní terase. Také zde může návštěvník využít placení prostřednictvím čipových hodinek, stejně jako na ostatních místech prodeje občerstvení v areálu aquaparku. Celková útrata se hradí z čipových hodinek, u jednorázové vstupenky při odchodu u pokladny.

Odstávka Aquaparku Kohoutovice se během letních prázdnin neplánuje. K technologické odstávce pouze relaxačního bazénu dojde v termínu 1. – 7. září. 2014.

Od února také došlo k propojení pokladního systému Aquaparku Kohoutovice, Městského plaveckého stadionu Lužánky, Bazénu Ponávka a Kluziště za Lužánkami. Návštěvník může pomocí čipových hodinek, které má nabity určitým kreditem hradit vstupné či jiné služby na jmenovaných střediscích. V současnosti je v řešení možnost připojení do centrálního pokladního systému také pro Riviéru. Majitelé čipových hodinek by tak byly ušetřeni stání fronty u pokladny a mohli by také využít slevového zvýhodnění 20 procent na vstupu při nabití kreditu nad 1000 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře