Reklama
reklama

Uzavření ulice Milady Horákové ovlivnilo průjezd na Kolišti. Jsou tam tři pruhy

Kvůli rekonstrukci ulice Milady Horákové se pro řidiče změnily i pravidla jízdy na malém městském okruhu – na Kolišti. Dvousetmetrový úsek mezi křižovatkami s ulicemi Lidickou a Milady Horákové musí ze směru od Lidické projet jen v jednom pruhu. V opačném směru naopak jeden pruh přibyl.

Rozšíření o jeden pruh má ulehčit dopravě. Je to dočasné opatření související s opravami na Milady Horákové. Problematický byl totiž hlavně celý pravý tah s odbočením na Lidickou, kde doprava často kolabovala. Díky pruhu navíc by nyní měl být průjezd Kolištěm a Lidickou ulicí plynulejší. Až dny, kdy je doprava v Brně nejrušnější ukáží, zda je pouze jeden pruh od Lidické dostačující.

Ve třech pruzích směrem na Lidickou ulici budou řidiči jezdit rok. Omezení mezi křižovatkami na Kolišti zůstanou téměř až do konce oprav Milady Horákové. Ty by měly skončit v červnu příštího roku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře