Reklama
reklama

Úřednický desetiboj si na radnici vyzkoušeli malí i velcí Brňané

Kopec zábavy pro celou rodinu, to byl i letos Den radnice, který pro Brňany přichystala radnice městské části Brno-střed spolu s Kávéeskou. Na programu byla výstava k projektu „Příběhy našich sousedů“, hudební, taneční a divadelní vystoupení, výtvarná dílna, netradiční úřednický desetiboj pro děti i dospělé i prohlídka historických prostor radnice s výkladem.

Den radnice Brno-střed letos nabídl příjemnou recesi v podobě Úřednického desetiboje. Návštěvníci si tak mohli zasoutěžit v kancelářských disciplínách, jako je děrování a zakládání spisů do šanonu, výroba řetězu z kancelářských sponek, nalévání a roznášení kávy, trefování do odpadkového koše či slalom na kancelářské židli. Na své si přišly i děti, pro které zde byla připravena divadelní pohádka a soutěže s pohádkovou tématikou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře