Reklama
reklama

Úřednický desetiboj si na radnici vyzkoušeli malí i velcí Brňané

Kopec zábavy pro celou rodinu, to byl i letos Den radnice, který pro Brňany přichystala radnice městské části Brno-střed spolu s Kávéeskou. Na programu byla výstava k projektu „Příběhy našich sousedů“, hudební, taneční a divadelní vystoupení, výtvarná dílna, netradiční úřednický desetiboj pro děti i dospělé i prohlídka historických prostor radnice s výkladem.

Den radnice Brno-střed letos nabídl příjemnou recesi v podobě Úřednického desetiboje. Návštěvníci si tak mohli zasoutěžit v kancelářských disciplínách, jako je děrování a zakládání spisů do šanonu, výroba řetězu z kancelářských sponek, nalévání a roznášení kávy, trefování do odpadkového koše či slalom na kancelářské židli. Na své si přišly i děti, pro které zde byla připravena divadelní pohádka a soutěže s pohádkovou tématikou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře