Reklama
reklama

Tramvaje v sobotu a v neděli neprojedou Cejl

Z důvodu výměny kolejových objektů bude od ranních výjezdů v sobotu 8. března do ukončení prací v neděli 9. března 2014 - předpoklad do 15 hodin - vyloučen provoz tramvají v ulici Cejl.

Linka 2 pojede po dobu výluky v úseku Vojenská nemocnice - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru na Starou osadu je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 2 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října, Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Linka 4 pojede po dobu výluky v úseku Trávníčkova - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru do Obřan je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 4 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Náhradní doprava ve vyřazeném úseku bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou X na trase Jugoslávská (zastávka u křižovatky s ulicí Přadláckou) - Tkalcovská - Kőrnerova - Malinovského náměstí.

Nástupní zastávka linky x4 Malinovského náměstí ve směru na Jugoslávskou je umístěna v ulici Divadelní. 

Pro noční autobusové linky N94, N97 a N99 bude v noci z 8. na 9. března 2014 přeložena zastávka Malinovského náměstí (ve směru do ulice Cejl) na ulici Divadelní.

Změny zastávek:

Körnerova a Tkalcovská - bez obsluhy linkami 2 a 4 (obsluhuje mimořádná linka X);

Malinovského náměstí

• směr Stará osada resp. Obřany - pro linky 2, 4, N94, N97 a N99  přeložena do ulice Divadelní za křižovatku s ulicí Orlí. Zastávku linky 1 směr Moravské náměstí linky 2 a 4 nebudou obsluhovat!

• směr Hlavní nádraží - pro linky 2 a 4 přesunuta k zastávce linky 1.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře