Reklama
reklama

Tramvaje v sobotu a v neděli neprojedou Cejl

Z důvodu výměny kolejových objektů bude od ranních výjezdů v sobotu 8. března do ukončení prací v neděli 9. března 2014 - předpoklad do 15 hodin - vyloučen provoz tramvají v ulici Cejl.

Linka 2 pojede po dobu výluky v úseku Vojenská nemocnice - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru na Starou osadu je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 2 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října, Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Linka 4 pojede po dobu výluky v úseku Trávníčkova - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru do Obřan je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 4 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Náhradní doprava ve vyřazeném úseku bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou X na trase Jugoslávská (zastávka u křižovatky s ulicí Přadláckou) - Tkalcovská - Kőrnerova - Malinovského náměstí.

Nástupní zastávka linky x4 Malinovského náměstí ve směru na Jugoslávskou je umístěna v ulici Divadelní. 

Pro noční autobusové linky N94, N97 a N99 bude v noci z 8. na 9. března 2014 přeložena zastávka Malinovského náměstí (ve směru do ulice Cejl) na ulici Divadelní.

Změny zastávek:

Körnerova a Tkalcovská - bez obsluhy linkami 2 a 4 (obsluhuje mimořádná linka X);

Malinovského náměstí

• směr Stará osada resp. Obřany - pro linky 2, 4, N94, N97 a N99  přeložena do ulice Divadelní za křižovatku s ulicí Orlí. Zastávku linky 1 směr Moravské náměstí linky 2 a 4 nebudou obsluhovat!

• směr Hlavní nádraží - pro linky 2 a 4 přesunuta k zastávce linky 1.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře