Reklama
reklama

Tramvaje v sobotu a v neděli neprojedou Cejl

Z důvodu výměny kolejových objektů bude od ranních výjezdů v sobotu 8. března do ukončení prací v neděli 9. března 2014 - předpoklad do 15 hodin - vyloučen provoz tramvají v ulici Cejl.

Linka 2 pojede po dobu výluky v úseku Vojenská nemocnice - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru na Starou osadu je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 2 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října, Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Linka 4 pojede po dobu výluky v úseku Trávníčkova - Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou - Milady Horákové - Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

Zastávka Malinovského náměstí ve směru do Obřan je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 4 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo (pouze v době provozu zastávky).

Náhradní doprava ve vyřazeném úseku bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou X na trase Jugoslávská (zastávka u křižovatky s ulicí Přadláckou) - Tkalcovská - Kőrnerova - Malinovského náměstí.

Nástupní zastávka linky x4 Malinovského náměstí ve směru na Jugoslávskou je umístěna v ulici Divadelní. 

Pro noční autobusové linky N94, N97 a N99 bude v noci z 8. na 9. března 2014 přeložena zastávka Malinovského náměstí (ve směru do ulice Cejl) na ulici Divadelní.

Změny zastávek:

Körnerova a Tkalcovská - bez obsluhy linkami 2 a 4 (obsluhuje mimořádná linka X);

Malinovského náměstí

• směr Stará osada resp. Obřany - pro linky 2, 4, N94, N97 a N99  přeložena do ulice Divadelní za křižovatku s ulicí Orlí. Zastávku linky 1 směr Moravské náměstí linky 2 a 4 nebudou obsluhovat!

• směr Hlavní nádraží - pro linky 2 a 4 přesunuta k zastávce linky 1.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře