Reklama
reklama

Skleněné půllitry se rozzáří vánočním světlem. Pulihrášek pak na zimu zhasne

Advent se kvapem blíží a ještě před tím, než se rozsvítí jeden z jeho symbolů, tedy strom na náměstí Svobody, připravil pivovar Starobrno také „takové malé Vánoce“. Na Mendlově náměstí stojí Pulihrášek, tedy skleněný umělecký objekt z vyřazených pivních starobrněnských půllitrů. Za pouhých několik týdnů už přirostl k srdci nejenom lidem v pivovaru, ale taky spoustě Brňanů. Pulihráškovo okolí se proto obleče do svátečního a zítra se slavnostně vánočně rozzáří.

Slavnostní rozsvícení vánočního Pulihrášku, které se uskuteční už tento čtvrtek 28. listopadu v 16 hodin. Při této příležitosti bude pivovar Starobrno rozdávat i první vánoční dárky v podobě novinkového piva Starobrno Reserva 2013. Stovka Brňanů je dostane od hostesek přímo na místě.  

"S tímto rozsvícením pomalu Pulihráškova sezóna končí, protože zima by mu venku nesvědčila. Na jaře se ale vrátí na své původní místo," dodala k akci manažerka pivovaru Kateřina Beute.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Každý si představuje ideální víkend jinak. Ten před Velikonocemi, tedy 24. a 25. března, si zájemci mohou zajít do infocentra jaderné elektrárny Dukovany, které si pro návštěvníky připravilo...
20.03.2018 - 14:00
Komentáře