Reklama
reklama

Rozhovor s hitmakerem Michalem Davidem i reportáž o lavičkách před nádražím najdete v novinách CENTRUM news

A je to tady! Právě z tiskárny dorazilo další číslo Vašeho oblíbeného čtrnáctideníku CENTRUM news a už míří do žlutých stojanů s označením M. Noviny si v nich můžete vzít zdarma. A co si v nich přečtete?

Doufáme, že Vás potěší rozhovor s Michalem Davidem. Tento zpěvák, skladatel a producent oslaví příští rok 55. narozeniny a proto už nyní – k tomuto svému jubileu - připravuje velký koncert v pražské O2 Aréně.

Kromě toho se naši redaktoři zajímali o problematiku černých billboardů v ulicích Brna, u silnic je totiž až 80 procent těchto reklamních poutačů umístěno nelegálně.

Zaujaly nás i lavičky před Hlavním nádražím v Brně, na které jsou namontovány zábrany tak, aby na nich nemohli ležet bezdomovci.

V komentáři Petra Bokůvky si přečtete, co vše máme od politických stran po volbách slíbeno. Popelnici zdarma, MHD zdarma, parkování všude a pohodlně, strážníky na každém rohu. Tak uvidíme, jak to dopadne.

V příloze Novostavby a projekty Vám připomeneme, že se 17. a 18. října můžete přijít podívat do bytových domů v lokalitě Jabloňový sad v Moravanech u Brna.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře