Reklama
reklama

Rozhovor s hitmakerem Michalem Davidem i reportáž o lavičkách před nádražím najdete v novinách CENTRUM news

A je to tady! Právě z tiskárny dorazilo další číslo Vašeho oblíbeného čtrnáctideníku CENTRUM news a už míří do žlutých stojanů s označením M. Noviny si v nich můžete vzít zdarma. A co si v nich přečtete?

Doufáme, že Vás potěší rozhovor s Michalem Davidem. Tento zpěvák, skladatel a producent oslaví příští rok 55. narozeniny a proto už nyní – k tomuto svému jubileu - připravuje velký koncert v pražské O2 Aréně.

Kromě toho se naši redaktoři zajímali o problematiku černých billboardů v ulicích Brna, u silnic je totiž až 80 procent těchto reklamních poutačů umístěno nelegálně.

Zaujaly nás i lavičky před Hlavním nádražím v Brně, na které jsou namontovány zábrany tak, aby na nich nemohli ležet bezdomovci.

V komentáři Petra Bokůvky si přečtete, co vše máme od politických stran po volbách slíbeno. Popelnici zdarma, MHD zdarma, parkování všude a pohodlně, strážníky na každém rohu. Tak uvidíme, jak to dopadne.

V příloze Novostavby a projekty Vám připomeneme, že se 17. a 18. října můžete přijít podívat do bytových domů v lokalitě Jabloňový sad v Moravanech u Brna.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře