Reklama
reklama

Rozhovor s hitmakerem Michalem Davidem i reportáž o lavičkách před nádražím najdete v novinách CENTRUM news

A je to tady! Právě z tiskárny dorazilo další číslo Vašeho oblíbeného čtrnáctideníku CENTRUM news a už míří do žlutých stojanů s označením M. Noviny si v nich můžete vzít zdarma. A co si v nich přečtete?

Doufáme, že Vás potěší rozhovor s Michalem Davidem. Tento zpěvák, skladatel a producent oslaví příští rok 55. narozeniny a proto už nyní – k tomuto svému jubileu - připravuje velký koncert v pražské O2 Aréně.

Kromě toho se naši redaktoři zajímali o problematiku černých billboardů v ulicích Brna, u silnic je totiž až 80 procent těchto reklamních poutačů umístěno nelegálně.

Zaujaly nás i lavičky před Hlavním nádražím v Brně, na které jsou namontovány zábrany tak, aby na nich nemohli ležet bezdomovci.

V komentáři Petra Bokůvky si přečtete, co vše máme od politických stran po volbách slíbeno. Popelnici zdarma, MHD zdarma, parkování všude a pohodlně, strážníky na každém rohu. Tak uvidíme, jak to dopadne.

V příloze Novostavby a projekty Vám připomeneme, že se 17. a 18. října můžete přijít podívat do bytových domů v lokalitě Jabloňový sad v Moravanech u Brna.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Téměř šest hodin trvala operace, při níž ortopedové z Fakultní nemocnice u sv. Anny pacientovi odstranili velkou část stehenní kosti s nádorem včetně některých měkkých tkání a svalů. Doktorům se...
19.07.2018 - 11:50
Hlasování pokračuje. Od včerejšího dne i osobně. Foto: MMB
Brněnští obyvatelé rozhodnou, zda nově opravené Dominikánské náměstí doplní socha Josefa II. Během prázdnin o tom mohou hlasovat přes BrnoID a od včerejška i vyplněním hlasovacího lístku v...
19.07.2018 - 06:30
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
18.07.2018 - 11:54
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
18.07.2018 - 08:00
Zanedbaná Arnoldova vila by se mohla dočkat rekonstrukce. O peníze na opravu požádá Muzeum města Brna Norské fondy. Ve vile by v budoucnu mohlo vzniknout Centrum dialogu – místo pro poznávání naší...
17.07.2018 - 19:13
Komentáře