Reklama
reklama

Rozhovor s Dagmar Patrasovou nebo článek o náramcích z gumiček najdete už dnes v novinách CENTRUM news

Do žlutých stojanů, které najdete v brněnských obchodních galeriích, pasážích nebo nemocnicích, už míří další číslo Vašeho oblíbeného čtrnáctideníku CENTRUM news. Noviny si ze stojanů můžete vzít zdarma. A co si v nich přečtete?

Doufáme, že Vás potěší rozhovor s Dagmar Patrasovou. Pro muzikál, který má premiéru na konci září, se oblíbená herečka stala Sněhovou královnou. Prozradí také, proč začala zpívat dětem, a i to, že je babičkou, která svého vnuku Felixe rozmazluje.

Kromě toho se naši redaktoři zajímali o vstupenky do vily Tugendhat. Ty jsou bohužel tři měsíce dopředu vyprodané a Vy si můžete přečíst proč.

Kolega Petr Bokůvka ve svém komentáři zjišťuje, zda je lepším místem pro trh Zelný trh nebo Moravské náměstí a představíme Vám člověka, který ve vozech MHD hledá a odstraňuje „pozdravy“ vandalů.

Zaznamenali jste už, že všechny děti nosí na rukou náramky spletené z gumiček? I o tomto prázdninovém fenoménu si přečtete v novém čísle novin CENTRUM news. 70 tisíc výtisků už míří do stojanů.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře