Reklama
reklama

Rozhovor s Dagmar Patrasovou nebo článek o náramcích z gumiček najdete už dnes v novinách CENTRUM news

Do žlutých stojanů, které najdete v brněnských obchodních galeriích, pasážích nebo nemocnicích, už míří další číslo Vašeho oblíbeného čtrnáctideníku CENTRUM news. Noviny si ze stojanů můžete vzít zdarma. A co si v nich přečtete?

Doufáme, že Vás potěší rozhovor s Dagmar Patrasovou. Pro muzikál, který má premiéru na konci září, se oblíbená herečka stala Sněhovou královnou. Prozradí také, proč začala zpívat dětem, a i to, že je babičkou, která svého vnuku Felixe rozmazluje.

Kromě toho se naši redaktoři zajímali o vstupenky do vily Tugendhat. Ty jsou bohužel tři měsíce dopředu vyprodané a Vy si můžete přečíst proč.

Kolega Petr Bokůvka ve svém komentáři zjišťuje, zda je lepším místem pro trh Zelný trh nebo Moravské náměstí a představíme Vám člověka, který ve vozech MHD hledá a odstraňuje „pozdravy“ vandalů.

Zaznamenali jste už, že všechny děti nosí na rukou náramky spletené z gumiček? I o tomto prázdninovém fenoménu si přečtete v novém čísle novin CENTRUM news. 70 tisíc výtisků už míří do stojanů.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře