Reklama
reklama

Rozhovor kuchařem – redaktorem Láďou Hruškou a přílohu z měst Kuřim a Tišnov najdete už zítra v novinách CENTRUM news

Do redakce nám právě z tiskárny dorazila další várka Vašich oblíbených novin CENTRUM news. Od zítřka je začneme rozvážet a zdarma si je můžete vzít ve žlutých stojanech na známých distribučních místech. A co si přečtete?

Rozhovor nám do srpnového čísla novin CENTRUM news poskytl Láďa Hruška, který v televizním zpravodajství  vaří levná a chutná jídla podle receptů diváků. Možná málokdo z Vás čtenářů ví, že tento oblíbený televizní reportér a potravinový inspektor je vystudovaný učitel a biologii a chemii dokonce nějaký čas učil.

Kromě toho Vám prozradíme, kdo se v Brně uchází o post primátora, že brněnští vědci objevili způsob, jak léčit akné a to, jak a proč se u mezinárodního brněnského letiště parkuje na poli.

A navíc. Součástí novin je příloha z měst Kuřim a Tišnov. Víte například, že v Kuřimi vznikla trať, kde si každý může vyzkoušet jízdu pumptrack? Pokud nevíte, jak a na čem se pumptrack jezdí, nalistujte stranu 9 novin CENTRUM news.

V novinách najdete také přílohu pro rodiče, kteří se rozhodují, do jakých kroužků svoje děti v novém školním roce přihlásí nebo aktuální informace z hokejového týmu Orli Znojmo, který hraje jako jediný český tým Erste Bank Eishockey ligu.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Komentáře