Reklama
reklama

Rozhovor kuchařem – redaktorem Láďou Hruškou a přílohu z měst Kuřim a Tišnov najdete už zítra v novinách CENTRUM news

Do redakce nám právě z tiskárny dorazila další várka Vašich oblíbených novin CENTRUM news. Od zítřka je začneme rozvážet a zdarma si je můžete vzít ve žlutých stojanech na známých distribučních místech. A co si přečtete?

Rozhovor nám do srpnového čísla novin CENTRUM news poskytl Láďa Hruška, který v televizním zpravodajství  vaří levná a chutná jídla podle receptů diváků. Možná málokdo z Vás čtenářů ví, že tento oblíbený televizní reportér a potravinový inspektor je vystudovaný učitel a biologii a chemii dokonce nějaký čas učil.

Kromě toho Vám prozradíme, kdo se v Brně uchází o post primátora, že brněnští vědci objevili způsob, jak léčit akné a to, jak a proč se u mezinárodního brněnského letiště parkuje na poli.

A navíc. Součástí novin je příloha z měst Kuřim a Tišnov. Víte například, že v Kuřimi vznikla trať, kde si každý může vyzkoušet jízdu pumptrack? Pokud nevíte, jak a na čem se pumptrack jezdí, nalistujte stranu 9 novin CENTRUM news.

V novinách najdete také přílohu pro rodiče, kteří se rozhodují, do jakých kroužků svoje děti v novém školním roce přihlásí nebo aktuální informace z hokejového týmu Orli Znojmo, který hraje jako jediný český tým Erste Bank Eishockey ligu.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře