Reklama
reklama

Rozhovor kuchařem – redaktorem Láďou Hruškou a přílohu z měst Kuřim a Tišnov najdete už zítra v novinách CENTRUM news

Do redakce nám právě z tiskárny dorazila další várka Vašich oblíbených novin CENTRUM news. Od zítřka je začneme rozvážet a zdarma si je můžete vzít ve žlutých stojanech na známých distribučních místech. A co si přečtete?

Rozhovor nám do srpnového čísla novin CENTRUM news poskytl Láďa Hruška, který v televizním zpravodajství  vaří levná a chutná jídla podle receptů diváků. Možná málokdo z Vás čtenářů ví, že tento oblíbený televizní reportér a potravinový inspektor je vystudovaný učitel a biologii a chemii dokonce nějaký čas učil.

Kromě toho Vám prozradíme, kdo se v Brně uchází o post primátora, že brněnští vědci objevili způsob, jak léčit akné a to, jak a proč se u mezinárodního brněnského letiště parkuje na poli.

A navíc. Součástí novin je příloha z měst Kuřim a Tišnov. Víte například, že v Kuřimi vznikla trať, kde si každý může vyzkoušet jízdu pumptrack? Pokud nevíte, jak a na čem se pumptrack jezdí, nalistujte stranu 9 novin CENTRUM news.

V novinách najdete také přílohu pro rodiče, kteří se rozhodují, do jakých kroužků svoje děti v novém školním roce přihlásí nebo aktuální informace z hokejového týmu Orli Znojmo, který hraje jako jediný český tým Erste Bank Eishockey ligu.

Přejeme příjemné počtení a můžeme slíbit, že všechny články se postupně objeví i na webu www.centrumnews.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře