Reklama
reklama

Principál Jaromír Joo se pomazlil s pěti hady. Vytvořil rekord

První národní cirkus JO-JOO se po dvou letech vrátil do Brna. Před prvním představením jeho principál Jaromír Joo udělal šou přímo na Jakubském náměstí. Nechal na sebe naskládat pět hadů o celkové hmotnosti před 500 kilo. Zároveň se tak zapsal do České knihy rekordů.

Na svém těle měl Jaromír Joo dvě krajty tmavé, jednu krajtu mřížkovanou a dva hroznýše královské. „Naposledy vážili 520 kilogramů, ale to měl každý v sobě 15 až 20 slepic,“ smál se principál s tím, že had této velikost dokáže člověka sežrat úplně bez problémů. „Viděl jsem to v Singapuru, zvládnou sníst i vodního buvola,“ dodal Joo.

Cirkus JO-JOO představí v Brně program s názvem Alenka v říši cirkusu. Půjde o scénicky pojaté představení  výpravného divadelního formátu .  Cirkus může navštívit 1000 lidí, má 80 zvířat a je plný originálů. „Máme 10 trpaslíků, je to vystoupení, na které se chodím každý den dívat,“ pochlubil se principál.  

Každý den také bere svého tygra na procházku okolo cirkusu.  Za 3 roky totiž Joo vychoval 23 tygrů.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře