Reklama
reklama

Partička, Hana Zagorová a plesy. Bobycentrum chce znovu otevřít v úterý

Po téměř čtyřech měsících se příští týden v úterý znovu otevře brněnské Bobycentrum. První hosty přivítají se svým pořadem Partička baviči Michal Suchánek a Richard Genzer. Majitelé Bobycentrum v létě zavřeli kvůli neuhrazeným fakturám a odpojení od energií. Nyní chtějí postupně otevřít všechny pronajímané prostory.

Důležité pro majitele Bobycentra je otevřít Laser Show Hall, kde se konají již dlouho dopředu nasmlouvané společenské akce. Například 28. listopadu koncert Hany Zagorové nebo na Silvestra velká party. Centrum nyní může vydělat také na pořádání plesů.

Laser Show Hall, diskotéku La Grotta, kavárnu Cafe de Paris a Congress Hall chce majitel pronajmout a důsledně dohlížet na to, aby nájemníci prostory řádně užívali. Bobycentrum zavřelo v létě mimo jiné také kvůli špatnému hospodaření nájemníků.

V provozu by mělo být i kadeřnictví, kosmetika a nového nájemce získalo i fitcentrum, které bude ještě půl roku kvůli rekonstrukci zavřené.

Také hotel zůstane zatím zavřený. Je potřeba do prostor hotelu investovat, aby byl na takové úrovni, které slibují čtyři hvězdičky nad vchodem do hotelu.

Bobycentrum nechal postavit v roce 1993 bývalý hokejista Lubomír Hrstka v areálu za Lužánkami. Konala se v něm řada velkých kulturních akcí, mimo jiné Miss České republiky. Majitelem je od roku 2003 podnikatel Daniel Šorm, který objekt získal v dražbě. Letos se stal spolumajitelem Václav Tomsa z Turnova.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře