Reklama
reklama

Partička, Hana Zagorová a plesy. Bobycentrum chce znovu otevřít v úterý

Po téměř čtyřech měsících se příští týden v úterý znovu otevře brněnské Bobycentrum. První hosty přivítají se svým pořadem Partička baviči Michal Suchánek a Richard Genzer. Majitelé Bobycentrum v létě zavřeli kvůli neuhrazeným fakturám a odpojení od energií. Nyní chtějí postupně otevřít všechny pronajímané prostory.

Důležité pro majitele Bobycentra je otevřít Laser Show Hall, kde se konají již dlouho dopředu nasmlouvané společenské akce. Například 28. listopadu koncert Hany Zagorové nebo na Silvestra velká party. Centrum nyní může vydělat také na pořádání plesů.

Laser Show Hall, diskotéku La Grotta, kavárnu Cafe de Paris a Congress Hall chce majitel pronajmout a důsledně dohlížet na to, aby nájemníci prostory řádně užívali. Bobycentrum zavřelo v létě mimo jiné také kvůli špatnému hospodaření nájemníků.

V provozu by mělo být i kadeřnictví, kosmetika a nového nájemce získalo i fitcentrum, které bude ještě půl roku kvůli rekonstrukci zavřené.

Také hotel zůstane zatím zavřený. Je potřeba do prostor hotelu investovat, aby byl na takové úrovni, které slibují čtyři hvězdičky nad vchodem do hotelu.

Bobycentrum nechal postavit v roce 1993 bývalý hokejista Lubomír Hrstka v areálu za Lužánkami. Konala se v něm řada velkých kulturních akcí, mimo jiné Miss České republiky. Majitelem je od roku 2003 podnikatel Daniel Šorm, který objekt získal v dražbě. Letos se stal spolumajitelem Václav Tomsa z Turnova.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře